KATEGORİLER
Sepetiniz

Hakel Reklam Malzemeleri RSS Feed

Hakel reklam malzemeleri, imalat, tedarik ve online satışını yapan Hakel Reklam firma ve markamızın sektörde lider kurumsal websitesidir. Bu sitemiz üzernden dekota, pleksi, polikarbon ve kompozit ürünleri yanında özel kesim, harf keim isteklerinizi sipariş geçebilirsiniz.

08 Ara PLEKSİ NEDİR?
hakelreklam 0 468
PLEKSİ NEDİR?Bir tür plastik yapılı camdır. Saydam, yarı saydam, renkli, renksiz çeşitleri mevcuttur. Hafif ve dayanıklıdır. Dayanıklığı cama nazaran daha fazladır. Kesilip, işlenebilir. Solma yapmadığı için iç ve dış mekanlarda rahatlıklatercih edilebilir.PLEKSİ KULLANIM ALANLARI NERELERDİR?Dekorasyon ve İç MimarlıkHediyelik EşyaBanyo ve Mutfak Ak..
09 May Reklam Malzemeleri Toptancısı
hakelreklam 0 2171
Reklam malzemeleri toptancılığı yaptığımız Hakel Reklam alışveriş sitemiz interaktif ortamda hizmete girdi. Hakelreklam.com websitemiz yayın hayatına başlayarak siz değerli dost ve müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle toptan fiyatına reklam malsemelerini kapınıza kadar getirmektedir.Kolay kullanımı ve müşteri dostu websitemiz üzerinden özellik..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Alışverişlerinizde üye olarak sipariş verirseniz kargo takip numaranıza hemen ulaşabilir siparişleriniz daha kolay takip edebilirsiniz..