Reklam malzemeleri toptancılığı yaptığımız Hakel Reklam alışveriş sitemiz interaktif ortamda hizmete girdi. Hakelreklam.com websitemiz yayın hayatına başlayarak siz değerli dost ve müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle toptan fiyatına reklam malsemelerini kapınıza kadar getirmektedir. Kolay kullanımı ve müşteri dostu websitemiz üzerinden özellikle istediğiniz ölçü ve ebatlarda ürünlerinizi kestirerek hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Özel kesim ürünler sayfamızdan kesim yapılabilecek ürünleri görebilir dilerseniz ölçünüzü belirterek metrekare şeklinde sipariş geçebilirsiniz. Size özel kesilen ürünler aynı gün onaylanmakta, hazırlanarak anlaşmalı kargolarımızla birlikte kapınıza kadar gönderilmektedir.

Bizi sosyal medya hesaplarımız ve sitelerimiz üzerinden takip edebilir, yeni fırsat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Hakel Reklam malzemeleri web sitemiz özellikle son kullanıcı ve tüketiciler için hazırlandı. Diğer pazar yerlerinden daha uygun fiyata aynı ürünleri bu websitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Havale ile siparişlerinizde ekstradan indirim uygulaması sepetinize yansıtılmaktadır. Kurumsal müşterilerimiz dilerlerse bayilik talebinde bulunabilirler. Bayimiz olan firma ya da kişilere özel bayilik komisyonu firmamız tarafından belirlenmektedir. Bayimiz olan müşterilerimiz ürün siparişlerinde ve ürün fiyatlarında bu komisyondan alım yapabilmektedirler. 2020 yılında kendi markamız olan HAKELFOL ürünümüzü tüm müşterilerimizin kullanımına sunduk. Parlak ve mat folyo olarak 107, 127, 137 ve 152 cm genişlikte 50 metre uzunluğunda imal edilen ürünümüz muadili ürünlerden daha kaliteli olarak üretilmektedir. Hakel Reklam güvencesiyle bu ürünümüz reklam sektöründe faaliyet gösteren her kesime hitap etmektedir. İster reklamcı ister tasarımcı ve tabelacı olarak reklamcılıkla iştigal eden müşterilerimizin tüm isteklerini karşılamak için hazırlanan Hakelfol ürünümüzün fiyat / performans niteliği boy ölçüşülemez kalitededir.