KATEGORİLER
Sepetiniz

Reklam Malzemeleri RSS Feed

25 May Digital Baskı Nedir ya da Ne Değildir?
hakelreklam 0 233
Digital baskı nedir ya da ne değildir gibi soruları gerek sosyal medya ve gerekse internet ortamlarında sıkça görmekteyiz. Bilineni ya da bilinmeyen yönleriyle bu yazımızda dijital inigizce adıyla digital prepress hakkında biz de birkaç birşeyler yazarak sizleri bilgilendirmek istedik. Eğer makalemizi okumaya devam ederseniz konuyla ilgili siz de f..
22 May Pleksi İle Eğlencelik Hobiler
hakelreklam 1 477
Sitemizden sipariş verebileceğiniz  şeffaf ya da  renkli pleksiglass levhalarımızı hobi işlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ücretsiz istediğiniz ölçülerde kesim yapılarak adresinize göndereceğimiz pleksiniz ile eğlenceli vakit geçirebilir faydalı bir işle uğraşabilirsiniz. Pleksiler akrilik olduğundan maket bıçağıyla, testereyle kesilebilir v..
22 May Etkili Bir Tabeladan Beklenen
hakelreklam 0 252
Günümüzde gelişen reklamcılık sektörü ile reklam malzemeleri üretmnde büyük yol katedilmesiyle etkili bir tabeladan beklenen herşeye ulaşmanız mümkün hale gelmiştir. Bir zamanlar tamamen el becerisiyle yapılan görsel tasarımlar artık bu dönemde bilgisayarlarda görsel olarak hiç bir masraf yapmadan tamamen hayal gücüyle tasarlanabilmekte, kullanılac..
09 May Reklam Malzemeleri Toptancısı
hakelreklam 0 1483
Reklam malzemeleri toptancılığı yaptığımız Hakel Reklam alışveriş sitemiz interaktif ortamda hizmete girdi. Hakelreklam.com websitemiz yayın hayatına başlayarak siz değerli dost ve müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle toptan fiyatına reklam malsemelerini kapınıza kadar getirmektedir.Kolay kullanımı ve müşteri dostu websitemiz üzerinden özellik..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Alışverişlerinizde üye olarak sipariş verirseniz kargo takip numaranıza hemen ulaşabilir siparişleriniz daha kolay takip edebilirsiniz..