KATEGORİLER
Sepetiniz

Hakel Reklam Malzemeleri

Hakel Reklam ve Reklamda Lider Mağazaları Tanıtım Ürünleri Online Satışı

Aynı gün tüm Türkiye' ye hızlı gönderim

Firmamız Reklam Sektörünü en iyi tanıyan malzeme tedarikçilerindendir. Samsun merkezli olup tüm Türkiye’ye malzeme satışı yapan firmamız, tüm markalara eşit mesafede durabilen, düşük kar marjı ile yüksek satış grafiği yakalamayı amaçlayan firmamız, tüm Türkiye’ye aynı fiyatla malzeme tedarik ederek, ulaşım ve fiyatla ilgili genel sorunlara çözüm olmaktadır. Aynı zamanda satışı yapılan ürünlere baskı ve tasarım hizmeti verilebilmektedir. Hazır olan bir tasarımınızı istediğiniz malzeme üzerine baskılı bir şekilde yollayabilmekteyiz. Eğer tararımınız yoksa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizin için bir tasarım hazırlayıp baskıya verebiliriz.

Reklam malzemelerini diğer pazaryerlerinden daha uyguna sunmaktayız. Firmamızın pazaryerlerindeki mağazalarında fiyatlar alınan komisyonlar nedeniyle yüksektir. HakelReklam.com mağazamızda daha uyguna alabilirsiniz. Ekstra olarak banka havalesi ödemelerinizde kredi kartına komisyon vermeyerek bir indirim daha alabilirsiniz. Uyguladığımız fiyat politası ve malzeme kalitesi bakımından amacımız reklam sektöründe lider konuma ulaşmaktır. Bizi tercih ederek firmamıza değer katan müşterilerimize devamlı uygun fiyatlı kaliteli malzeme tedariği garantisi vermek birinci vazifemizdir.

Firmamız açık hava reklamcılığı sektöründe öncü kuruluşlar olan Orafol Turkey Folyo, Akpolimer Akrilik Levha, Sistem Aluminyum, Işık Plastik, Cast Akrilik, Frimpeks Folyo fabrikalarının Karadeniz bayiliğini yürütmektedir. Toptan satışını yaptığımız ürünlerimize lazeristen.com, dekopi.comreklamdalider.com ve hakelreklam.com adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Tasarım ve baskı ihtiyaçlarınızı tasarimaski.com sitemiz üzerinden sipariş vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca firmamız cafe-restaurant alanında Türkiye’nin öncü kuruluşu olan Özsüt Cafe&Restaurant firmasının da franchiseliğini yürütmektedir.

ReklamdaLider.com güvenli reklam malzemeleri alışveriş sitemiz üzerinden satışlarıımız gerçekleştirilmektedir.

Diğer kurumsal sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz

Reklamdalider Hakelgroup Hakelotomotiv Samsunozsut Dekopi Lazeristan

Alışverişlerinizde üye olarak sipariş verirseniz kargo takip numaranıza hemen ulaşabilir siparişleriniz daha kolay takip edebilirsiniz..